Buhalterinė apskaita

Jums visada pravers buhalterio profesionalo pagalba, patarimas ar sistema. Finansų biuro patirtis apskaitos audito srityje leidžia matyti apskaitos procesą kaip visumą - galime ne tik sutvarkyti, bet žinome ir kaip patikrinti.

Individualios įmonės savininkui taikoma neribota turtinė atsakomybė – įmonės turtas neatskiriamas nuo asmens turto, t. y., už įmonės skolas savininkas atsako ne tik savo pradinėmis investicijomis į verslą, bet ir visu  asmeniniu turtu. Siekiant apriboti savininko atsakomybę, tai pat sumažinti mokesčių naštą, rekomenduojama IĮ pertvarkyti į UAB.

Individualios įmonės (IĮ) apskaita, lyginant su uždarosios akcinės bendrovės (UAB) apskaitos reikalavimais yra paprastesnė. Uždaroji akcinė bendrovė (UAB) privalo vesti apskaitą panaudojant dvejybinį įrašą, teikti finansinę atskaitomybę. Individuali įmonė gali turėti darbuotoją arba juridinį asmenį, kuris tvarko apskaitą.

Visos teisės saugomos © Finansų Biuras. 2007 - 2020 SEO: Market Rats
Dėl geresnės puslapio paslaugų kokybės šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies) kurie renka informaciją apie tinklapyje esančių lankytojų skaičių ir jų veiksmus šiame tinklapyje. Naršydami toliau Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašyti Jūsų kompiuteryje iki naršymo tinklapyje pabaigos.
Privatumo politika Sutinku