Įmonių steigimas

Kartais, norint užtikrinti kuriamo verslo sėkmę, gali atsirasti poreikis įmonės pavadinimą pakeisti. Tokia užduotis gali iškilti siekiant išsiskirti iš konkurentų, atsiriboti nuo neigiamo įvaizdžio, atkovoti prarastą rinkos dalį arba dėl kitų priežasčių. Vilniuje įsikūrusio Finansų biuro profesionalų komanda mielai suteiks įmonės pavadinimo keitimui reikalingą informaciją, greitai ir už priimtiną kainą sutvarkys visus formalumus ir parengs dokumentus, reikalingus įmonės pavadinimui pakeisti.

 

Svarbu atkreipti dėmesį, kad Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 2.43 straipsnio 1 dalis nustato, kad juridinis asmuo, prieš pakeisdamas pavadinimą, privalo apie tai paskelbti viešai vieną kartą arba pranešti visiems juridinio asmens kreditoriams raštu. Taip pat pažymėtina, kad tokiam skelbimui taikomos ir Civilinio kodekso 1.65 straipsnio nuostatos. Skelbimas gali būti trumpas, tačiau jame turi būti tiksliai nurodyta, kokia įmonė keičia pavadinimą, ir koks yra tikslus naujasis pavadinimas.

 

Jūsų naują įmonės pavadinimą tikslinga laikinai įrašyti į Juridinių asmenų registrą, nes notaras netikrina naujo pavadinimo tapatumo ir atitikimo teisės aktų reikalavimams. Tačiau naujo įmonės pavadinimo laikinas įrašymas į Juridinių asmenų registrą garantuoja, kad toks pavadinimas bus pripažintas tinkamu. Taip pat būtina pabrėžti, kad norint pakeisti įmonės pavadinimą, turi būti pakeisti ir įregistruoti Juridinių asmenų registre įmonės steigimo dokumentai. Juridinių asmenų registro tvarkytojui neradus kliūčių įregistruoti naują įmonės pavadinimą, pakeisti duomenys ir dokumentai įregistruojami ne vėliau kaip per 3 darbo dienas.

 

Norėdami pakeisti savo įmonės pavadinimą, Vilniuje įsikūrusio finansų biuro specialistai paprašys pateikti šiuos duomenis ir dokumentus:

  • naująjį įmonės pavadinimą;
  • įmonės registravimo pažymėjimą, steigimo dokumentą (įstatus, nuostatus ar kitą), vadovo paskyrimo dokumentą, įmonės atstovų vardus, pavardes ir asmens kodus;
  • įmonės dalyvių (akcininkų, dalininkų ar narių) vardus, pavardes, asmens kodus, deklaruotas gyvenamąsias vietas, turimus balsų skaičius (jei tokių yra); jei įmonės dalyvis yra juridinis asmuo – bus reikalingi jo pavadinimas, kodas, buveinės adresas, tokio juridinio asmens atstovų vardai, pavardės ir asmens kodai.

 

Keičiant įmonės pavadinimą, kartu galima pakeisti ir įmonės ženklą. Tuo atveju, kai įmonės ženklas

yra įregistruotas Lietuvos Respublikos prekių ženklų registre, įmonės pavadinimo pakeitimą reiki įregistruoti ir valstybiniame Prekių ženklų registre.

Visos teisės saugomos © Finansų Biuras. 2007 - 2020 SEO: Market Rats
Dėl geresnės puslapio paslaugų kokybės šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies) kurie renka informaciją apie tinklapyje esančių lankytojų skaičių ir jų veiksmus šiame tinklapyje. Naršydami toliau Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašyti Jūsų kompiuteryje iki naršymo tinklapyje pabaigos.
Privatumo politika Sutinku