Įmonių steigimas

Galvodami apie įmonės steigimą, dažnai susimąstome apie steigimo išlaidas, kurias patirsime. Jeigu Jums reikia pagalbos įvertinant būsimos įmonės steigimo išlaidas, kviečiame kreiptis į Vilniuje įsikūrusio Finansų biuro specialistus, kurie ne tik atsakys į klausimus, susijusius su būsimomis steigimo išlaidomis, bet ir parengs visus reikiamus steigimo dokumentus.

 

Skirtingų įmonės formų (pavyzdžiui, akcinės bendrovės, uždarosios akcinės bendrovės, žemės ūkio bendrovės, kooperatyvinės bendrovės, individualios (personalinės) įmonės, ūkinės bendrijos, mažosios bendrijos ir kitų) steigimo išlaidos skiriasi, tačiau galima išskirti tam tikras steigimo išlaidas sudarančius dėmenis: įmonės steigimo paslaugos kaina, notaro mokestis, Juridinių asmenų registro centro mokestis ir įmonės pavadinimo rezervavimo Juridinių asmenų registrų centre mokestis.

 

Patyrę Vilniuje įsikūrusio Finansų biuro specialistai konsultacijos metu įvertins Jums labiausiai tinkančios juridinės formos įmonės steigimo išlaidas ir pasiūlys priimtiną kokybiškų steigimo paslaugų kainą. Finansų biuro teikiamos steigimo paslaugos užtikrins patikimą ir greitą Jūsų sėkmingo verslo startą.

 

Planuojant įmonės steigimo išlaidas, svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad steigimo išlaidos, kurios atlygintos įmonės savininkams, apskaitoje pripažįstamos sąnaudomis, o apskaičiuojant pelno mokestį – neleidžiamais atskaitymais. Gyventojų pajamų mokestis (GPM) nuo steigėjams išmokėtų sumų nėra skaičiuojamas tuo atveju, kai steigimo išlaidų apmokėjimas yra numatytas steigimo sutartyje.

 

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį, kad įmonės išlaidos, kurios tiesiogiai susijusios su įmonės steigimu ir akcijų išleidimu, patirtos steigiant įmonę (pavyzdžiui, įstatų parengimo ir įregistravimo, akcijų įregistravimo, konsultantų, maklerių paslaugos, akcininkų pažymėjimų spausdinimo ir panašiai), laikomos neleidžiamais atskaitymais kaip neįprastinės įmonės vykdomai veiklai sąnaudos, nes šios išlaidos susijusios su įmonės dalyviais, o ne tiesiogiai su įmonės veikla. Tačiau tokios įmonės veiklos pradžios išlaidos, kurios nėra tiesiogiai susijusios su įmonės formavimu (steigimu), kaip, pavyzdžiui, išlaidos teisinėms, konsultavimo paslaugoms apmokėti, įmonės spaudų registravimo rinkliavos, blankų gamybos išlaidos, išlaidos naujam verslui ar veiklai pradėti (administracijos atlyginimų išlaidos ir kitos įmonės veiklos pradžios išlaidos, nesusijusios su būsimaisiais mokestiniais laikotarpiais), priskiriamos leidžiamiems atskaitymams už tą mokestinį laikotarpį, kurį jos faktiškai patiriamos.

Visos teisės saugomos © Finansų Biuras. 2007 - 2020 SEO: Market Rats
Dėl geresnės puslapio paslaugų kokybės šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies) kurie renka informaciją apie tinklapyje esančių lankytojų skaičių ir jų veiksmus šiame tinklapyje. Naršydami toliau Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašyti Jūsų kompiuteryje iki naršymo tinklapyje pabaigos.
Privatumo politika Sutinku