Įmonių steigimas

Norite kurti savo verslą, tačiau nežinote, nuo ko pradėti? Vilniuje įsikūrusio Finansų biuro specialistų komanda suteiks Jūsų verslo steigimui reikalingą informaciją, greitai bei už priimtiną kainą pasirūpins formalumais ir parengs visus reikalingus dokumentus. Verslo steigimo procese gali išskirti tris pagrindinius etapus: verslo idėjos atsiradimas, šios idėjos patikrinimas ir jos realizacijai geriausiai tinkančios teisinės formos įmonės įsteigimas.

 

Tam, kad Jūsų verslas būtų sėkmingas, būtina, kad jis atsirastų tinkamos idėjos pagrindu. Verslo idėjų ne tik galima pasisemti iš gausios literatūros arba ką nors sugalvoti patiems, veikiančias ir patikrintas idėjas galima tiesiog įsigyti ir įgyvendinti franšizės forma. Verslo idėja nebūtinai turi būti itin novatoriška, kartais „neišradinėjant dviračio“ galima sugalvoti, kaip esamas verslo schemas patobulinti, kaip padaryti tai, ką jau daro kiti, bet geriau. Jei turite idėją, svarbu neskubėti iškart steigti įmonės, bet šia idėją patikrinti – atlikti rinkos analizę ir parengti realistišką verslo planą.

 

Gerai parengtas verslo planas visada padės nesunkiai rasti atsakymą į klausimą, kokia įmonės teisinė forma geriausiai tinka Jūsų verslo idėjos sėkmingam įgyvendinimui. Gal tai akcinė bendrovė ar uždaroji akcinė bendrovė? Gal mažoji bendrija? O gal Jums labiausiai tiktų individuali įmonė arba viešoji įstaiga? Siekiant atsakyti į šiuos klausimus, būtina gerai išmanyti visų galimų teisinių formų privalumus ir trūkumus.

 

Štai, pavyzdžiui, steigiant uždarąją akcinę bendrovę (UAB) yra būtinas minimalus įstatinis kapitalas, be to, akcininkai gali išmokėti šio tipo bendrovės pelną tik per dividendus arba gaunant darbo užmokestį (kartu sumokant nemažus mokesčius). Kita vertus, steigiant mažąją bendriją (MB) nėra taikomas minimalaus įstatinio kapitalo reikalavimas, tačiau šios rūšies bendrijos steigėjų gali būti ne daugiau kaip 10, be to, galima susidurti su keblumais sprendžiant mažosios bendrijos narių tarpusavio ginčus. Taigi kiekviena įmonės teisinė forma turi ir pliusų, ir minusų, kuriuos būtina gerai įvertinti prieš verslo steigimo proceso pradžią.

 

Vilniuje įsikūrusio Finansų biuro specialistai mielai pasidalins savo turimomis žiniomis ir sukaupta patirtimi taip užtikrinant geriausiai įmanomą Jūsų naujo verslo startą.

Visos teisės saugomos © Finansų Biuras. 2007 - 2020 SEO: Market Rats
Dėl geresnės puslapio paslaugų kokybės šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies) kurie renka informaciją apie tinklapyje esančių lankytojų skaičių ir jų veiksmus šiame tinklapyje. Naršydami toliau Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašyti Jūsų kompiuteryje iki naršymo tinklapyje pabaigos.
Privatumo politika Sutinku