Įmonių pardavimas

Įmonių (UAB) pardavimas – paslauga, skirta siekiantiems greitai įsigyti juridinį asmenį be varginančių, daug laiko atimančių procesų, kurių reikalauja UAB įkūrimas, ir be įstatinio kapitalo paieškų. Jau įsteigtą, veiklos nevykdžiusią įmonę įsigysite vos per vieną dieną. Jau įsteigtos UAB pirkimas pranašus tuo, kad įmonė jau turi visus reikiamus atributus, pradedant PVM mokėtojo kodu, kai įmonė yra PVM mokėtoja, ir baigiant sąskaita banke su suformuotu įstatiniu kapitalu. Įmonių pardavimas su nauju pavadinimu: jei pageidausite, įsteigsime ir parduosime įmonę su Jūsų sugalvotu pavadinimu.

Siūlome įsigyti naujai įregistruotas, veiklos nevykdžiusias ir įsipareigojimų neturinčias įmones (jei domina įmonių pardavimas — kreipkitės: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.):

  • Finansų biuras parduos Jums įmonę per 1 dieną;
  • Jums nereikės 2500 EUR įstatinio kapitalo – jis jau suformuotas;
  • Įmonės atidarymas taip pat nepareikalaus laiko – veiklą galėsite vykdyti iš karto;
  • Parduodami įmonę, suteiksime visą reikiamą informaciją apie ją;

 

Dabar mūsų parduodamų UAB kaina yra nuo 200 EUR (įprastai UAB pardavimas Lietuvoje kainuoja 300 EUR). Įmonės perleidimo procedūra nėra sudėtinga: paruošiami įmonės pirkimo-pardavimo dokumentai tvirtinami pas notarą, vėliau įmonės duomenų pakeitimai registruojami VĮ Registrų centras.

Taip pat parduodame jau veikusias (su veiklos istorija) ir be skolų įmones. Įsigiję prieš kelerius metus įsteigtą patikimą įmonę, prieš verslo partnerius atrodysite solidžiau ir patikimiau.

UAB kaina nuo 250 EUR

Daugiau informacijos:  parduodamos įmonės.

Norėdami sužinoti daugiau, kaip įforminamas UAB pirkimas (UAB pardavimas), kreipkitės į mūsų Finansų biurą Vilniuje arba susisiekite per pateiktą formą internetu.

Visos teisės saugomos © Finansų Biuras. 2007 - 2020 SEO: Market Rats
Dėl geresnės puslapio paslaugų kokybės šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies) kurie renka informaciją apie tinklapyje esančių lankytojų skaičių ir jų veiksmus šiame tinklapyje. Naršydami toliau Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašyti Jūsų kompiuteryje iki naršymo tinklapyje pabaigos.
Privatumo politika Sutinku