Vaida MaciukevičienėGerbiami klientai,

Kai 2007 m. gimėme Finansų biuro pavidalu niekuomet nestovėjome vietoje. Plėtra ir tobulėjimas – mūsų nuolatinė būsena. Tai atspindi nuolat augantis, pastovus klientų ir partnerių ratas.

Toks rezultatas pasiekiamas dirbant atidžiai ir atsakingai. Komunikabilumas bei gebėjimas surasti raktą į bet kurios iškilusios problemos sprendimą – pagrindiniai mūsų įmonės darbo požymiai. Finansų biuras bendravimui su klientais skiria tiek dėmesio, kiek reikia geriausiam rezultatui pasiekti.

Jei nuoširdus bendravimas labiau priklauso nuo įmonės vidaus kultūros bei žmogaus charakterio, tai nepriekaištingos apskaitos siekiame nuolatiniu proceso, kvalifikacijos bei žinių tobulinimu. Tai ne vienos dienos darbas – nuolat vykstame į seminarus, keliame savo, kaip specialistų, kvalifikaciją.

Įgijusi buhalterio profesionalo vardą tapau aukščiausio lygio buhalterinės apskaitos specialistu. Esu įsitikinusi, kad profesinė kompetencija – vienas svarbiausių įmonės rodiklių.

Tikimės, kad mūsų dėmesingumas, operatyvumas ir profesionalumas padės pelnyti Jūsų pagarbą ir pasitikėjimą.

 

Pagarbiai
Vaida Maciukevičienė
UAB Finansų biuras direktorė

Visos teisės saugomos © Finansų Biuras. 2007 - 2020 SEO: Market Rats
Dėl geresnės puslapio paslaugų kokybės šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies) kurie renka informaciją apie tinklapyje esančių lankytojų skaičių ir jų veiksmus šiame tinklapyje. Naršydami toliau Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašyti Jūsų kompiuteryje iki naršymo tinklapyje pabaigos.
Privatumo politika Sutinku