Buhalterinė apskaita

Finansų biuro buhalteriai profesionalai daro viską, kad visi Jūsų klausimai apie viešųjų įstaigų apskaitą būtų atsakyti.

VŠĮ buhalterinės apskaitos paslaugų kaina nuo 30 EUR/mėn

VŠĮ (Viešoji įstaiga) – pelno nesiekiantis, viešasis juridinis asmuo, kuris atitinka šiuos du kriterijus:

  • jų veiklos tikslas neturi būti pelno siekimas, t. y. jų veiklos tikslas yra jų įstatuose numatytų tikslų įgyvendinimas;
  • jų pelnas pagal veiklą reglamentuojančius teisės aktus negali būti skirstomas steigėjams ir (arba) veiklos dalyviams.

Viešųjų įstaigų apskaita

Pelno nesiekiantys juridiniai asmenys (visuomeninės organizacijos, viešosios įstaigos, asociacijos, labdaros ir paramos fondai ir t.t.) buhalterinę apskaitą privalo tvarkyti vadovaudamiesi:

  • LR Buhalterinės apskaitos įstatymu (2001-11-06 įstatymas Nr. IX-574).
  • Finansų ministro 2004-11-22 įsakymu Nr. 1K-372 „Dėl pelno nesiekiančių ribotos civilinės atsakomybės juridinių asmenų buhalterinės apskaitos ir finansinės atskaitomybės sudarymo ir pateikimo taisyklių patvirtinimo“ (Žin., 2004, Nr. 171–6342, taikomas rengiant 2005 ir vėlesnių finansinių metų atskaitomybę).

Kodėl mes?

  • Mūsų darbuotojai - buhalterio profesionalo kvalifikaciją turintys specialistai;
  • Siekiame, kad būtų atsakyti visi kylantys klausimai ir kad mūsų klientams neliktų jokių neaiškumų („nes taip reikia“ – laikome neprofesionaliu atsakymu);
  • Prisiimame pilną atsakomybę už suteiktas paslaugas;
  • Mūsų patirtis buhalterinės apskaitos srityje leidžia sugebėti matyti VŠĮ apskaitos procesą kaip visumą (mokame tvarkyti ir žinome kaip tikrinti).
Visos teisės saugomos © Finansų Biuras. 2007 - 2020 SEO: Market Rats
Dėl geresnės puslapio paslaugų kokybės šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies) kurie renka informaciją apie tinklapyje esančių lankytojų skaičių ir jų veiksmus šiame tinklapyje. Naršydami toliau Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašyti Jūsų kompiuteryje iki naršymo tinklapyje pabaigos.
Privatumo politika Sutinku